VI Jõgeva Rattaralli
10.06.2018
et en
Registreeru vabatahtlikuks

Missioonist

Jõgevamaa on olnud juba pikalt teada-tuntud kui jalgratturite kants. Nendelt Vooremaa teedelt on sirgunud sellised mehed nagu Toivo Reinov, Lauri Aus, Andrus Aug, Janek Tombak, Erki Pütsep, Innar Mändoja, Kalle Kriit, Rene Mandri ja veel mitmeid häid rattamehi. Heade jalgratturite kasvatamiseks on tehtud tugevat ja süsteemset tööd. Paraku on aga ühel ja teisel põhjusel kõik see natuke Jõgevalt eemaldunud.

 

Selle vea parandamise kaasaaitamiseks otsustasid Sander Maasing ja Rene Mandri anda oma panuse ning korraldada üks korralik rahvaspordiüritus Jõgevamaa teedel. Teed, mille kilomeetreid on kõik Jõgevamaa ratturid lugematul hulgal korduvalt  mõõtnud. Loodetavasti anname võistluse korraldamisega indu kohalikele inimestele, et muuta oma igapäevane liikumine tervislikumaks ja sportlikumaks ning innustame noori rohkem mõtlema spordile kui eluväljundile.

 

2013.a. kevadel toimus I Jõgeva Rattaralli, mis õnnestus väga hästi ning rahvaspordiüritus sai mitmesuguse tunnustuse osaliseks. Hoidmaks ürituse head taset ei ole korraldajad jäänud loorberitele puhkama ning töökalt pingutatakse edasi, et Jõgeva Rattarallist kasvaks elujõuline ja traditsioonidega spordisündmus.

 

Tule ja saa osa suurepärasest päevast ja muudame üheskoos meie kõigi elu elamisväärsemaks ! 

 

Sander Maasing

Jõgeva Rattaralli peakorraldaja